Místní firmy online

Nové bydlení nadosah

Realizujeme stavební projekty na klíč. Procesy jako plánování, design, výběr materiálů a zařízení, stavba, instalace, finální úpravy, zkoušky a údržba jsou pro nás samozřejmostí. Výběrem správného dodavatele zajistíte, že se Váš projekt dokončí včas a v souladu s očekáváním. Stavět s námi se prostě vyplatí.

ANALÝZA

PLÁNOVÁNÍ

DESIGN

BUDOVA

Chalupa Jiříkov

Chalupa se nachází na úpatí Hrubého Jeseníku, cca 3 km od známého hradu Sovinec v obci Jiříkov u Rýmařova. Stojí na oploceném travnatém pozemku o rozloze 20000 m², jehož součástí je ovocný sad (švestky, jablka, hrušky, třešně) a jezírko plné leknínů. Pro tyto parametry je jako stvořená pro rodinnou dovolenou s domácími mazlíky. Dokonalou relaxaci podtrhuje klidné prostředí a krásná příroda plná zeleně.

Ubytování na chalupě

Ložnice a pokoje

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 2 až 8 osob ve 2 ložnicích.

Chalupa disponuje: 1x ložnice (2x dvoulůžko + 2x matracová přistýlka). 1x obývací pokoj (1 x dvoulůžko + posezení pro více osob + TV).

Peřin a polštářů je dostatek, ale povlečení, včetně prostěradel si musíte přivést své vlastní.

Stravování

Občerstvení a pitný režim zajistí 200m vzdálená Pradědova galerie nebo restaurace na hradě Sovinec.

Pro klasické stravování však můžete navštívit jídelny a restaurace města Rýmařova, jako například Hotel Slunce (vaří vlastní pivo), Hotel Excelent (také vaří vlastní pivo) nebo Hotel Praděd.

Supermarkety Lidl a Penny doplní vaši lednici k prasknutí.

Vybavení chalupy

Chalupa je zařízena, tak aby se host cítil jako doma. Pro posezení a relax slouží suterén s krbem. Plně vybavená kuchyně (sklokeramický sporák s troubou, rychlovarná konvice, lednice, nádobí, příbory, mikrovlnná trouba a jídelní stůl zajišťuje komfortní stravování a domácí přípravu jídel.

U nás na chalupě si opravdu odpočinete od každodenních pracovních povinností. Jde totiž o klidovou zónu bez internetového připojení (wifi). Pro workoholiky a závislé na mobilu je signál pro komunikaci dostatečný.

Stolní hry, poslech rádia a sledování TV všeobecnou pohodu podtrhuje.

Venkovní zábavu si dopřejete v nadzemním bazénu o velikosti cca 5x3x1m a večerní posezení doplníte specialitami pečenými na grilu nebo ohni.

Cena ubytování

Týden za celou chalupu

Velikonoce

Silvestr

Další poplatky

Cena je včetně spotřebované el. energie a otopu. Závaznou rezervaci chalupy uskutečníme, až po zaplacení rezervačního poplatku ve výši 2.000,-Kč na bankovní účet (upřesníme v e-mailu).
Rezervační poplatek bude po předání objektu k užívání převeden na kauci. Alikvotní část Vám po odečtení poplatku 11 Kč/osoba starší 16 let/den a popřípadě domácího mazlíčka (psa) 120 Kč/den vrátíme zpět.

Storno poplatky:
30 dní před příjezdem – 50% z ceny pronájmu
15 dní před příjezdem – 80% z ceny pronájmu

Líbí se Vám naše webové stránky? Stačí jeden klik a můžete mít podobné 🙂